Як пройшла прем’єра фільму “Мегалополіс” на Каннському кінофестивалі

16 травня в Каннах відбулася прем'єра масштабної стрічки "Мегалополіс" легендарного режисера Френсіса Форда Копполи, яку він називає фільмом свого життя. Після показу глядачі зустріли режисера п'ятихвилинними оваціями, а він, зі свого боку, присвятив фільм пам'яті покійної дружини Елеонори.

Як пройшла прем'єра фільму
Прем'єра "Мегалополіса" в Каннах

Червоний хідник у цей вечір зібрав багато зірок. Насамперед це виконавці головних ролей у "Мегалополісі": Адам Драйвер, Шая Лабаф, Джон Войт, Обрі Плаза, а також зіркові гості, серед яких були помічені Омар Сі, Ґрета Ґервіґ та Річард Гір.

Реклама

Як пройшла прем'єра фільму
Адам Драйвер та Френсіс Форд Коппола
Як пройшла прем'єра фільму
Наталі Еммануель
Як пройшла прем'єра фільму
Шая Лабаф
Як пройшла прем'єра фільму
Ґрета Ґервіґ
Як пройшла прем'єра фільму
Омар Сі

"Мегалополіс" — найбільш епічна картина Френсіса Форда Копполи, роботу над якою режисер почав ще у 1980-ті роки. Події фільму відбуваються в майбутньому. Головний герой — геніальний архітектор Сезар Катіліна, який хоче перебудувати Нью-Йорк, щоб перетворити його на грандіозну столицю світу. Він стикається з конкурентом, мером Нью-Йорка Френком Сісеро, який веде боротьбу забороненими методами. Мер кидає виклик Сезару та хоче зберегти статус-кво, але його дочка Джулія (Наталі Еммануель) стає між двома чоловіками. Створюючи сценарій, Коппола надихався історією Стародавнього Риму.

Як пройшла прем'єра фільму
Кадр із фільму "Мегалополіс"

Найбільшим відкриттям кінокартини, на думку журналістів, стала 35-річна британська акторка Наталі Еммануель, відома за роллю помічниці Дейєнеріс Таргарієн Міссандеї в серіалі HBO “Гра престолів”. У фільмі вона грає Джулію, доньку підступного мера Нью-Йорка, яка має власні принципи. "Наталі Еммануель у стрічці — богиня", — пише у своїй рецензії британський Vogue, зазначаючи, що її героїня тепла, уважна й витончена, привносить у "Мегалополіс" людяність і є безумовно найсильнішою жіночою персонажкою стрічки.

Як пройшла прем'єра фільму
Наталі Еммануель

У промові після показу 85-річний Коппола сказав, що присвячує цю стрічку родині, а також поняттю "надія". "Як ви бачите наприкінці фільму, ось кому ми дійсно мусимо присягнути на вірність: нашим родинам та цьому прекрасному дому, який у нас є, тобто нашій планеті. Маємо пам'ятати, що цей світ успадкують від нас діти”.

Як пройшла прем'єра фільму
Френсіс Форд Коппола

Як повідомляє Variety, легендарний режисер фільмів "Хрещений батько" і "Апокаліпсис сьогодні" вклав у фільм 120 мільйонів доларів власних коштів. “Мегалополіс” вразив критиків і шанувальників Копполи своїм масштабом, метафоричністю, а також глибокою алегорією на кар’єру режисера, що міститься в сюжеті.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *