Все, що відомо про третю частину фільму “Ножі наголо”

Вже цього місяця у Великобританії розпочнеться знімання третьої частини детективної комедії “Ножі наголо” режисера Рана Джонсона з Деніелом Крейгом у головній ролі. До акторського складу цього разу доєднується британський актор Джош О'Коннор, зірка нового фільму Лукі Гуадан'їно "Суперники". Розповідаємо все, що відомо про фільм, який називатиметься "Ножі наголо-3. Прокинься, мрець"

Все, що відомо про третю частину фільму

Реклама

Про франшизу "Ножі наголо"

“Ножі наголо” — це серія фільмів, яка розпочалася у 2019-му, режисера Раяна Джонсона у жанрі чорної комедії. У центрі фільму — ексцентричний детектив Бенуа Блан у виконанні Деніела Крейга, який розслідує загадкові вбивства. Так, у першій частині він опиняється у центрі невдалого сімейного зібрання, під час якого вбивають голову сімейства, а у другій, що називалася "Ножі наголо: Скляна цибуля", — розслідував загадкову справу на віддаленому острові у Греції, хазяїн якого, айтівець-мільярдер, задумав інсценізувати власне вбивство.

"Ножі наголо" — одна з найуспішніших комедійних франшиз останніх років: перша частина у 2019-му зібрала понад 300 мільйонів доларів при бюджеті у 40 мільйонів, а друга, яка вийшла на Netflix у 2022 році, була номінована на премію "Оскар".

Про що буде фільм "Ножі наголо-3. Прокинься, мрець"

Все, що відомо про третю частину фільму
"Ножі́ наголо: Скляна цибуля"

Подробиці сюжету продюсери фільму тримають у суворій таємниці, проте відомо, що у "Ножі наголо. Прокинься, мрець" ексцентричний детектив Бенуа Блан буде знову розкривати вбивства в оточенні колоритних персонажів.

Хто зіграє головні ролі

Все, що відомо про третю частину фільму
Джош О'Коннор

До ролі Бенуа Блана повертається Деніел Крейг, для якого ця комедійна роль стала можливістю по-новому проявити свій акторський талант. Окрім Крейга, у третій частині нас очікує абсолютно новий акторський склад, зокрема, це Керрі Вашингтон, Ендрю Скотт і Кейлі Спені, а також вже згаданий Джош О'Коннор. Ходять чутки, що Том Гарді та Ліндсі Лохан також ведуть перемовини про те, щоб приєднатися до них.

Що взагалі означає фраза "Прокинься, мрець"

Як видно з усього, режисер Раян Джонсон — затятий меломан, адже називає свої фільми виключно згідно з гітами улюблених музикантів. Knives Out названо на честь треку Radiohead 2001 року, Glass Onion є посиланням на пісню з The White Album, а Wake Up Dead Man походить від гіта U2 1997 року.

Стрічка "Ножі наголо-3. Прокинься, мрець" вийде на Netflix у 2025 році.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *