У Варшаві пройшла благодійна вистава “Люби-мене-не-покинь” з Віталіною Біблів в головній ролі

Єлизавета Юрушева запросила гостей на другий показ благодійної вистави “Люби-мене-не-покинь” в рамках серії доброчинних заходів за кордоном. Цього разу моноп’єсу драматургині Ольги Анненко з неймовірною Віталіною Біблів показали в польській столиці.

Віталіна Біблів у моноп'єсі "Люби-мене-не-покинь"0Віталіна Біблів у моноп'єсі "Люби-мене-не-покинь"

Реклама

1 травня благодійний фонд Єлизавети Юрушевої та Олександра Скічка “Обираємо майбутнє разом” зустрічав гостей на своєму благодійному вечорі в Варшаві. Моновистава режисерки Тані Губрій “Люби-мене-не-покинь”, яка вже підкорила Київ та Відень, не залишила байдужим нікого в залі.

Віталіна Біблів та Єлизавета Юрушева1Віталіна Біблів та Єлизавета Юрушева
“Я не вперше дивилась цю виставу, але щоразу це так емоційно, надривно і відверто. За кожен перегляд ти проживаєш цей біль разом із героїнею Віталіни Біблів, й ці сльози, здавалось, ти вже відплакав стільки. Але ні, їх є ще так багато. І вистава, як сповідь у психолога, вивільняє все гірке, болюче, нестерпне, яке за ці роки накопичується у кожного українця. Ті, хто дивляться цю сповідь жінки-матері вперше особливо гостро це відчують”, — поділилася Єлизавета.

Віталіна Біблів у моноп'єсі "Люби-мене-не-покинь"2Віталіна Біблів у моноп'єсі "Люби-мене-не-покинь"

Віталіна Біблів у моноп'єсі "Люби-мене-не-покинь"3Віталіна Біблів у моноп'єсі "Люби-мене-не-покинь"

Показ благодійної вистави 4Показ благодійної вистави “Люби-мене-не-покинь” у Варшаві
Усі зібрані кошти спрямують до благодійного фонду “Обираємо майбутнє разом” та передадуть до центру психологічної допомоги родинам військових.

У Варшаві пройшла благодійна вистава

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *