Що редакція Vogue Ukraine покаже на “Книжковому Арсеналі” 2024

З 30 травня до 2 червня включно в Києві відбудеться ХІІ Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал". Його учасником є й український Vogue, який готує низку цікавих активностей. Розповідаємо про них детальніше.

Наша команда вже вдруге поспіль бере участь у "Книжковому Арсеналі". Торік ми з аншлагом провели на головній сцені паблік-ток, присвячений виходу книжки "Сучасна українська проза та поезія у Vogue Ukraine Edition". За результатами "Книжкового Арсеналу" книга посіла друге місце в топі продажів художньої літератури.

Реклама

Що редакція Vogue Ukraine покаже на

Цього року ми презентуємо на "Книжковому Арсеналі" лімітовану обкладинку журналу Vogue Ukraine Edition з поеткою та військовою Оксаною Рубаняк. Оксана — символ молодого покоління українців, творчого, сміливого й рішучого. Поетка і громадська діячка, 24 лютого 2022 року вона доброволицею доєдналася до лав Збройних Сил — і стала єдиною жінкою-кулеметницею взводу 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців.

Придбати колекційне число можна на стенді нашого партнера, книгарні СЕНС. Частину прибутку від продажу журналів буде спрямовано до фонду Veteranka, який допомагає жінкам-військовим.

Що редакція Vogue Ukraine покаже на

Іще одна наша активність — публічна дискусія "Жінки про жінок: що ми відчуваємо сьогодні?". Подія відбудеться в межах Літературної програми 2 червня з 10:30 до 12:00 на Головній сцені.

Що редакція Vogue Ukraine покаже на

Паблік-ток буде присвячено рефлексіям щодо ролі жінки у часи війні. Учасниці розмови: українська дипломатка, постійна представниця України при міжнародних організаціях у Відні Еміне Джапарова, науковиця, директорка Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України Елла Лібанова, культурна менеджерка і журналістка Богдана Неборак, очільниця фонду "Ветеранка", парамедикиня Катерина Приймак, військовослужбовиця і поетка Оксана Рубаняк, письменниця, продюсерка "Радіо Культура" Ірина Славінська, продюсерка документального фільму "20 днів у Маріуполі" Василіса Степаненко. Модераторка — редакторка культури українського Vogue Дарія Слободяник.

Квитки на ХІI "Книжковий Арсенал" можна придбати за посиланням.

Чекаємо вас на "Книжковому Арсеналі"!

Що редакція Vogue Ukraine покаже на

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *