Що потрібно знати про виставку Маші Реви в Лондоні

Лондонська галерея Lane представила персональну виставку української мультидисциплінарної художниці Маші Реви Chapter 1.1: I am the garden you are no longer looking after (“Розділ 1.1: Я — сад, за яким ти більше не доглядаєш”). На виставці представлені останні серії художниці, створені між 2022 і 2024 роками, зокрема живопис, малюнки, скульптура. Серія демонструє самобутню художню мову Маші Реви: її абстрактні та сюрреалістичні композиції, що живуть яскравими кольорами й випромінюють динамічну енергію.

10

Реклама

Художниця знаходить своє основне джерело натхнення в яскравих снах, які вона переживає, де образи та зустрічі сплітаються разом, щоб сформувати розповідь для її мистецьких робіт. Особливо в останні роки, серед сум’яття її зруйнованої війною батьківщини, ці сни стали її власним притулком, де вона може перепочити від суворої реальності навколишнього світу. Маша пояснює: “Попри жорстокість нинішньої дійсності, силу можна знайти в стані мрії; мій світ мрій дає мені надію, енергію та їжу для роздумів кожного разу, коли прокидається нова версія мене самої. У моєму житті не було жодної ночі, щоб я не бачила снів”.

11

Експозиція з назви “Розділ 1.1: Я — сад, за яким ти більше не доглядаєш” справді народилася зі сну Маші Реви кілька років тому. Уві сні Маша почула рядок вірша, який глибоко її надихнув. Вірш спонукав художницю уявити сюрреалістичний сад, де люди набувають форми ботанічних істот. Цей унікальний сад не тільки служить дзеркалом, що відображає внутрішній світ людини, але також є порталом у безмежне царство творчості. Тому серія “Я — сад, за яким ти більше не доглядаєш” знаменує собою початок дослідження Машею цієї концепції з планами й надалі розвивати її в майбутньому.

12

Маша, яка закінчила факультет моди та дизайну у Central Saint Martin, зараз має власну студію в Києві, де зосереджується на живописі, малюнку та скульптурі. Як згадувалося, Рева працює в різних мистецьких царинах, зокрема у живописі, малюнку, скульптурі, інсталяції, а також у перформансі й дизайні. Вона експериментує з різними формами мистецтва, і це призвело до еклектичного списку творчих проєктів та ініціатив упродовж її мистецької кар’єри. “Розділ 1.1: Я — сад, за яким ти більше не доглядаєш” — це перша персональна виставка Маші Реви в Лондоні.

13

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *