Що потрібно знати про мистецьку конференцію Art for Tomorrow 2024

З 2015 року газета The New York Times проводить мистецьку конференцію під назвою Art for Tomorrow. Мета події — розібратися, як мистецтво впливає на наше суспільство. Програму ведуть досвідчені журналісти The New York Times, які разом з експертами, активістами й практиками обговорюють нагальні питання про зв'язок мистецтва, політики та суспільного життя. Наступна конференція Art for Tomorrow відбудеться у Венеції з 5 по 7 червня 2024 року під темою Imperfect Beauty (“Недосконала краса”).

Instagram

, Art for Tomorrow (@artfortomorrow_)

Венеція є ідеальним місцем для обговорення суспільно важливих тем, наприклад, як міста та культурні об'єкти можуть зберігати свою спадщину, не стаючи жертвами свого успіху через надмірний туризм? Як музеї та пам'ятники можуть захистити себе від неминучого впливу кліматичної кризи? Як інституції та художники мають осмислювати та відображати проблеми населення? Це лише деякі з питань, які цьогоріч розглянуть на Art for Tomorrow. Однак, основною темою події буде те, як мистецтво може об'єднувати та зцілювати.

Реклама

Instagram

, Art for Tomorrow (@artfortomorrow_)

Конференція Art for Tomorrow об’єднує провідних лідерів і ключових осіб у сфері мистецтва для обговорення найважливіших питань сьогодення та майбутнього. Серед учасників заходу щороку: директори музеїв, галеристи, керівники мистецьких ярмарків, художники, торговці мистецтвом, колекціонери, куратори, міністри та політики тощо. Серед доповідачів цього року — міжнародна група з Греції, Великобританії, Північної Америки, а також решти Європи, Азії, Африки, Близького Сходу та Південної Америки. Головний редактор Vogue Ukraine Веня Брикалін також доєднався до числа доповідачів Art for Tomorrow 2024. Список усіх спікерів дивіться за цим посиланням.

В програмі Art for Tomorrow 2024 також зазначають наступні теми:

  • Мистецтво як найкращий посередник
  • Архітектура на благо: чи можна спроєктувати трансформацію?
  • Штучний інтелект і творчість: революція чи руйнування?
  • Сталий розвиток і пастки краси
  • Криза ідентичності: музеї та соціальні зміни

З усією програмою конференції можна ознайомитися за посиланням.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *