Оголошено переможців Каннського кінофестивалю

Каннський фестиваль-2024 офіційно завершився в суботу, 25 травня. Переможців оголосили журі під орудою американської режисерки Ґрети Ґервіґ. Головний приз фестивалю, "Золоту пальмову гілку", здобув фільм американського режисера Шона Бейкера "Анора". Стрічка розповідає про cекс-робітницю з Брукліна, яка одружується з олігархом російського походження. Гран-прі Канн отримав фільм індійської режисерки Паял Кападіа "Все, що ми уявляємо як світло" — це перша індійська стрічка в програмі фестивалю за 30 років; вона присвячена історіями трьох індійських жінок.

Оголошено переможців Каннського кінофестивалю0
"Все, що ми уявляємо як світло"

Приз журі здобула одна з найобговорюваніших стрічок Каннського фестивалю — "Емілія Перес" Жака Одіяра. Картина легендарного французького режисера розповідає про Риту (Зої Салдана) — успішну адвокатку, яка допомагає голові мексиканського наркокартелю здійснити трансгендерний перехід.

Реклама

Оголошено переможців Каннського кінофестивалю1
"Емілія Перес"

Чотири акторки, які зіграли ключові ролі в "Емілії Перес" — Зої Салдана, Селена Гомес, Адріана Пас і Карла Софія Гаскон — отримали приз у категорії "найкраща жіноча роль".

Оголошено переможців Каннського кінофестивалю2
Карла Софія Гаскон

Приз за найкращу режисеру здобув фільм Мігеля Гомеша "Велика подорож", події якого відбуваються у Британській Бірмі в 1917 році. За найкращий сценарій виділили стрічку "Речовина" Коралі Фаргіт — шокуючий бодигорор, де Демі Мур зіграла акторку Елізабет Спаркл, що використовує заборонену субстанцію, яка допомагає їй повернути молодість.

Оголошено переможців Каннського кінофестивалю3
Коралі Фаргіт

Джессі Племонс був визнаний найкращим актором за роботу у фільмі "Види доброти" Йоргоса Лантімоса. Рецензію на фільм "Види доброти" читайте за посиланням.

Оголошено переможців Каннського кінофестивалю4
"Види доброти"

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *