Фільм “Мирні люди” відкриє фестиваль документального кіно Docudays UA

З 31 травня до 9 червня у Києві відбудеться Міжнародний фестиваль документального кіно Docudays UA, який відкриє одна з найгучніших прем'єр Берлінале — фільм української режисерки Оксани Карпович “Мирні люди”. На цьогорічному Берлінському кінофестивалі фільм здобув спеціальну відзнаку від екуменічного журі в секції Forum і спеціальну згадку від журі Amnesty International.

Фільм
Кадр з фільму “Мирні люди”

“Мирні люди” — картина, побудована на перехоплених розмовах російських окупантів зі своїми близькими. Це нетрадиційне роуд-муві деокупованими українськими територіями, яке демонструє руйнування, спричинені повномасштабним російським вторгненням. Аудіоряд стрічки побудований, як уже було зазначено, на перехоплених телефонних розмовах російських військових з їхніми близькими. Це ті самі далекі від війни “мирні люди”, висловлювання яких шокують особливою жорстокістю.

Реклама

Фільм
Кадр з фільму “Мирні люди”

Оксана Карпович — українсько-канадська режисерка, письменниця та фотографка. Живе і працює між Києвом і Монреалем. Після прем’єри в Берліні картина Оксани Карпович викликала великий міжнародний резонанс і була запрошена до програм багатьох провідних кінофорумів. Другим фестивалем, де покажуть фільм “Мирні люди” в Україні, стане Миколайчук OPEN у Чернівцях (15—23 червня).

Фільм
Кадр з фільму “Мирні люди”

В український прокат картина вийде 29 серпня.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *