Як зарядити мобільний без світла: поради

Мобільний телефон став важливою частиною життя сучасної людини. Він дає можливість зв’язатися з близькими, дізнатися про новини та знайти потрібну інформацію в Інтернеті. Але зараз українцям буває складно зарядити гаджет через часту відсутність електроенергії. Що робити у таких ситуаціях?

Як зарядити телефон без світла та повербанку: корисні лайфхаки для українців - today.ua

Найпростішим способом може стати зарядка від повербанку. Але що якщо такого корисного гаджета немає чи він також розряджений? У такі моменти допоможуть альтернативні методи.

Ноутбук

Багато українців мають ноутбуки, які вони використовують для роботи або навчання. І цей пристрій допоможе підзарядити мобільний телефон, якщо вимкнули світло. Потрібно просто підключити гаджет до комп’ютера за допомогою кабелю USB і трохи почекати.

Автомобіль

Власники автомобілів можуть зарядити мобільний телефон у своєму транспортному засобі, якщо в ньому є USB-порт. Якщо ні, то можна придбати USB-адаптер, який дозволить підключити гаджет в роз’єм, який багатьом водіям знайомий як “прикурювач”. Навіть якщо в авто немає бензину, такий метод зарядки спрацює.

Бездротові колонки

Багато українців використовують портативні колонки для прослуховування музики. Цей гаджет також допоможе зарядити телефон під час відсутності електроенергії.

Як зарядити телефон без світла та повербанку: корисні лайфхаки для українців

Енергія сонця

Звичайно, щоб скористатися сонячною енергією для заряджання смартфона, знадобиться спеціальний зарядний пристрій на сонячній батареї. В Інтернеті можна знайти варіанти такого корисного гаджета за різними цінами та вибрати доступний.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Пункт незламності

В Україні відкрито сотні “Пунктів незламності”, де українці можуть скористатися водою, мобільним зв’язком та інтернетом, отримати першу медичну допомогу та зарядити мобільний телефон, ноутбук та інші гаджети. Такий варіант підходить тим, хто не має авто, і хто не може придбати повербанк або інші зарядні пристрої. Знайти найближчий пункт можна на офіційному сайті.

Пропонуємо також кілька лайфхаків, які допоможуть довше зберегти заряд мобільного телефону.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *