Стівен Кінг запропонував президентам України та Росії завершити війну рукопашним боєм

Стівен Кінг виступив з оригінальною пропозицією. Письменник вважає, що Володимиру Зеленському треба зійтись у рукопашному бою із російським диктатором Володимиром Путіним. І “король жахів” вже назвав переможця цього поєдинку.

Стівен Кінг запропонував Зеленському та Путіну провести рукопашний бій: “король жахів“ зробив ставку - today.ua

Знаменитий американський письменник Стівен Кінг від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну підтримує нашу країну. Автор “Зеленої милі” та “Сяйва” часто з’являється на публіці в одязі з українською символікою та критикує дії російської влади.

А в новій публікації “король жахів” запропонував президентам України та Росії спосіб завершити кровопролиття та виявити переможця у війні. Кінг вважає, що президентам слід провести рукопашний бій. І письменник упевнений, що у ньому переможе саме Володимир Зеленський.

“Я думаю, що Путін і Зеленський повинні припинити вбивати людей і залагодити свої розбіжності mano a mano (у перекладі з іспанської “рукопашний бій”, – прим. ред.) з оплатою за перегляд. Я хотів би побачити, як мистер Зеленський надере дупу Путіну”, – написав відомий автор у своєму Х (колишній Твіттер).

Стівен Кінг запропонував Зеленському та Путіну провести рукопашний бій: “король жахів“ зробив ставку

Цікаво, що його ідею підтримав Ілон Маск. У коментарі під публікацією він зазначив, що “рішення єдиноборством недооцінене”.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Стівен Кінг запропонував Зеленському та Путіну провести рукопашний бій: “король жахів“ зробив ставку

Нагадаємо, раніше Ілон Маск зробив резонансну заяву про вступ України до НАТО.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *