Сон для схуднення: тренер дав кілька корисних порад

Кожна людина знає про важливість повноцінного сну для здоров’я. Але популярний у Мережі тренер каже, що відпочинок може допомагати у схудненні. Головне – треба знати, коли лягти спати.

Правильний сон допомагає у схудненні: тренер розповів, коли потрібно лягати спати - today.ua

У своєму акаунті на Фейсбук тренер Віктор Мандзяк дав кілька рекомендацій людям, які мріють позбутися зайвої ваги. Він зазначив, що в організмі людини є заліза епіфіз, яка виробляє мелатонін – гормон сну. А якщо не спати протягом 16 годин, то в мозку накопичується речовина, яка відповідає за втому – аденозин.

“Недосип підвищує апетит, голод і потяг до калорійної їжі, а контроль поведінки погіршує, що негативно впливає на масу тіла”, – додав спортсмен.

Правильний сон допомагає у схудненні: тренер розповів, коли потрібно лягати спати

За його словами, людині необхідно спати не менше восьми годин на день. Коли лягати відпочивати – вдень, увечері чи вночі – це вже справа кожного. Але Віктор наголошує, що важливо щодня лягати спати в один і той самий час.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

“Мозок не синхронізований ні з сонцем, ні з місяцем. Для здоров’я важливо не коли ти лягаєш спати, а регулярність і достатність сну, ти повинен лягати в один і той же час щоночі і спати достатньо”, – резюмував тренер.

А раніше медики назвали фрукти, які сприяють зниженню ваги. Вони дуже корисні для людей, які хочуть схуднути.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *