Розмалюй з картинами за номерами улюблені весняні квіти — поради з вибору від експертів

картини по номерам

Творчий процес завжди мав змогу об’єднувати в собі веселощі малюнка та головоломку. Люди прагнули бачити красу у всіх її проявах та у будь-яких речах, купуючи декор для дому, догляд за собою та певні елементи аксесуарів для одягу та інших важливих рутинних справ. Особливо мистецький прорив відчувається з приходом весни, коли природа набуває своїх свіжих запахів та барвистих відтінків зеленої трави та неймовірно квітучих рослин.

Подібну красу назавжди хочеться закарбувати в пам’яті не лише фотографією на телефоні, а й проявити це більш творчо. На допомогу цьому стають картини за номерами. Ця форма мистецтва дозволяє навчитися малювати та насолоджуватися процесом творчості, не маючи особливого мистецького досвіду. Сьогодні ми розглянемо секрети вибору та створення картин за номерами з весняними квітами.

Зміст

Що таке картина за номерами?

картина за номерами
картини по номерам квіти

Картина-розмальовка за номерами — це набір, що містить полотно на дерев’яному підрамнику з нанесеними контурами та номерами, за якими потрібно розмальовувати ділянки певним кольором фарби, позначеним на баночці. У результаті, виходить повноцінна картина без жодних погрішностей. Не докладаючи особливих зусиль, за допомогою ілюстрацій по цифрам можна навчитися як малювати, так і відтворювати певні ідеї не будучи професійним художником.

Таку техніку малювання було започатковано видатним майстром свого часу – Леонардо Да Вічні, який придумав нанести номерами та схеми на полотно для своїх учнів, яким стало легше освоювати ази живопису. З часом, цей вид хобі покращувався та набув свого сучасного вигляду. Таким чином, можна не лише комфортно провести час, а й навчитися малювати, розвиваючи техніку та майстерність.

Комплектація картини за номерами

Виробники ілюстрацій по цифрам продумали усі деталі заздалегідь, і вам не потрібно купувати додаткові матеріали для малювання. Зазвичай, стандартний набір містить у собі:

  • пронумероване полотно на дерев’яному підрамнику
  • Набір акрилових фарб
  • Пензлики різної товщини
  • Інструкцію або схему з номерами та відповідними кольорами
  • Металеві кріплення.

Слід також зауважити важливу деталь стосовно контрольного листа, що входить у набір. Наразі, більшість виробників почали рухатися у більш екологічне спрямування, замінюючи аркуші з інструкцією на електронний варіант, який позначено QR-кодом. Подібне рішення стає вкрай зручним, адже вам не потрібно більше викиду вати зайвий папір, а контрольний лист завжди присутній у вашому гаджеті.

картина
картини по номерам квіти

Секрети вибору

Особливою роллю у картинах за номерами відіграють певні важливі нюанси, які допомагають визначитися з тим, який варіант для вас буде найбільш оптимальним.

  1. Розмір — обирайте формат, який підходить вашому простору для творчості та естетичним вимогам. Окрім стандартного 40×50 см, існують також менші та більші габарити ілюстрацій по цифрам.
  2. Рівень складності. Початківцям може підійти простіші малюнки з меншою кількістю сегментів та кольорів. Досвідченим митцям можуть сподобатися складніші сюжети. Існує від 1 до 5 рівня складності картин за номерами, обираючи який слід враховувати кількість деталей та складність самого малюнку.
  3. Виробник, якщо надаєте перевагу знайомим брендам, які гарантують якість матеріалів та точність нанесення номерів. На ринку існує з десяток відомих та по-справжньому якісних брендів картин за номерами. До прикладу, одними із найкращих у цій сфері є: Ідейка, BrushMe, Babylon та ArtCraft.

Популярні сюжети з весняними квітами

картини по номерам квіти
картини по номерам квіти

У каталозі картини по номерам квіти завжди популярними є сюжети, пов’язані з природою, а зокрема з весняними квітами. Серед них найчастіше зустрічаються малюнки з півоніями, тюльпанами, ромашками, гортензією та магнолією. Ці квіти символізують ніжність, красу та перезавантаження. Змальовуючи ці весняні квіти, ви можете перенестися до атмосфери весняного саду, насолодитися кольорами та формами природи, а також виразити свої почуття через мистецтво.

Малювання за номерами з весняними квітами — це чудовий спосіб зануритися в світ творчості та насолодитися моментом, роблячи красу своїми власними руками. Обирайте картини, що вас найбільше приваблюють, та насолоджуйтесь процесом створення власного шедевру!

Джерело: магазин картин за номерами https://po-nomeram.com.ua

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *