Посадка огірків за японським методом: як працює оригінальний спосіб

Найчастіше городники висаджують насіння огірків у ґрунт безпосередньо на городі. Інші роблять розсаду, а потім вже пророщені рослини садять у землю. Кожен із цих способів вирощування огірків дієвий. Але є і третій спосіб, який допомагає зібрати ранній урожай і отримати соковиті та солодкі плоди.

Японський спосіб вирощування огірків допоможе зібрати врожай раніше: суть методу - today.ua

Останнім часом дедалі популярнішим серед городників стає японський метод вирощування огірків. Вважається, що він дозволяє виростити більше плодів і зібрати врожай набагато раніше. Цей спосіб можуть спробувати і українці, оскільки в ньому немає нічого складного – потрібне лише насіння огірків будь-якого сорту та тирса.

Японські агрономи впевнені, що якщо спочатку посадити насіння огірків у тирсу, то рослини набудуть стійкішого імунітету і в результаті не будуть чутливі до хвороб. І це дасть змогу виростити приголомшливий урожай овочів.

Отже, що потрібно зробити. Слід взяти пластиковий лоток і насипати в нього тирсу, залити окропом, дати трохи охолонути і розім’яти руками в невелику крихту. У теплу тирсу посійте насіння і накрийте його ще одним шаром гарячої тирси. Місткість необхідно щільно закрити і поставити в тепле та світле місце на один або два дні.

Японський спосіб вирощування огірків допоможе зібрати врожай раніше: суть методу

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

За цей час насіння почне проростати. Його потрібно обприскати водою кімнатної температури і посадити на грядках разом із тирсою.

Пропонуємо також рецепти домашніх добрив для огірків, які стимулюють ріст овочів.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *