Корисні продукти, які благотворно впливають на здоров’я та зовнішній вигляд шкіри

Всім відомий вислів “ми – це те, що ми їмо”. І воно правдиве, оскільки їжа, що споживається людиною, впливає на здоров’я його організму, і шкіри в тому числі. І є кілька продуктів харчування, які варто вживати якнайчастіше тим людям, які хочуть зберегти красу та молодість.

Названо продукти, які допомагають зберігати молодість та красу шкіри - today.ua

На думку медиків, регулярно вживаючи деякі продукти, можна зменшити ознаки старіння та зробити шкіру здоровішою. Про які саме йдеться?

Перець

Цей овоч багатий на вітамін С, натуральний антиоксидант, який бореться з вільними радикалами і зменшує запалення в організмі. Разом з тим він сприяє виробленню колагену, який у свою чергу підтримує пружність шкіри, захищає її клітини від негативного впливу навколишнього середовища та покращує здатність шкіри захищатися від окисного пошкодження.

Шпинат

Цей зелений овоч містить антиоксиданти, які зберігають здоров’я шкіри. У ньому є мікроелементи, що очищають та тонізують шкіру, виводячи токсини. Крім того, цей суперпродукт також допомагає впоратися з окислювальним стресом, покращує здоров’я очей та запобігає ризику розвитку раку.

Батат

Батат – це багате джерело бета-каротину, антиоксиданту, який перетворюється на вітамін А, корисний для здоров’я шкіри. Косметологи називають його основним вітаміном молодості, оскільки він уповільнює процес старіння шкіри та стимулює оновлення клітин. Вітамін А також підвищує еластичність шкіри та зберігає її здоров’я.

Названо продукти, які допомагають зберігати молодість та красу шкіри

Ягоди

Малина, полуниця, ожина та інші ягоди багаті на антиоксиданти, які допомагають захистити клітини організму від пошкоджень. На думку медиків, вони допомагають зберегти здоров’я та красу шкіри, а водночас зменшують запалення в організмі, знижують ризик вікових захворювань та покращують когнітивні функції.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Горіхи та насіння

Мигдальні і волоські горіхи, насіння льону, чіа і гарбузове насіння багаті на поживні речовини, корисні жири, мінерали, білки, клітковину і вітаміни. Вони забезпечують організм усім необхідним, а також зменшують запалення та окислювальний стрес. В результаті шкіра стає більш еластичною та здоровою.

Нагадаємо також про звички довгожителів, які допомагають зберегти здоров’я на довгі роки.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *