Де не можна зберігати банківську картку: місця, в яких вона швидко псується

У сучасному світі мільйони людей користуються банківськими картками замість готівки, бо це дуже зручно. Але не всі знають, що потрібно правильно їх зберігати, щоб продовжити термін служби. І є чотири місця, куди її класти не варто.

Чотири місця, де не можна зберігати банківську картку: швидко перестане працювати - today.ua

Часто відбувається ситуація, коли банківська картка розмагнічується чи деформується, тому перестає виконувати свою функцію. Причиною цього стає неправильне зберігання. Куди не варто класти картку, щоб продовжити її життя?

На гарячих поверхнях

Високі температури можуть деформувати банківську картку, як і тривалий вплив прямого проміння сонця. Тому краще тримати її подалі від гарячих поверхонь або тих місць, де на карту потраплятиме сонячне світло. Варто зазначити, що холод теж негативно позначається на працездатності карти. Зберігати її слід при кімнатній температурі.

Поруч із гострими предметами

Багато людей кладуть банківську картку в кишеню рюкзака або просто кидають у сумку, але робити цього не варто, особливо якщо поруч із нею опиняться ключі, монети чи інші гострі предмети. Вони можуть пошкодити поверхню карти та зробити її непридатною для використання.

Задня кишеня

Зберігати карту в задній кишені джинсів або штанів теж не варто. Мало того, що за необережного руху вона може випасти, то ще й недобросовісні громадяни легко вкрадуть її за першої нагоди. До того ж, якщо сісти на стілець чи крісло, то банківська карта в задній кишені деформується і легко може перестати працювати.

Чотири місця, де не можна зберігати банківську картку: швидко перестане працювати

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Поруч із побутовою технікою

Класти карту поряд зі смарт-телевізором, Wi-Fi-роутером, мікрохвильовою піччю чи у чохол мобільного телефону – погана ідея. Справа в тому, що побутова техніка та смартфон випромінюють хвилі, які можуть розмагнітити банківську картку. Особливо небезпечна для неї мікрохвильова піч.

Нагадаємо також про лайфхаків, які допоможуть довше зберегти заряд мобільного телефону.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *