Ольга Фреймут назвала причину, через яку зникла з екранів телевізорів

Українська телеведуча Ольга Фреймут стала відомою після участі у проєкті "Ревізор", у рамках якого вона перевіряла якість обслуговування готелів, ресторанів України і не тільки. Потім Фреймут почала вести й інші проєкти, серед яких популярне шоу "Хто зверху". Але в якийсь період телеведуча пропала з телебачення, і вважає, що велика заслуга в цьому її глядачів, інформує Ukr.Media.

Ольга вирішила відповісти на питання своїх підписників в соціальній мережі Інстаграм, опублікувавши відповіді на них у сторіс. Одне з питань було якраз про те, чому Фреймут залишила кар'єру телеведучої. Ольга зазначила, що однією з причин, чому вона не з'являється на екранах, стали низькі перегляди проєктів з її участю.

"Люди часто задають мені це питання: коли я повернуся. Але останні кілька проєктів, де я брала участь, не зібрали великих цифр. Чомусь ви їх не дивилися", — зазначила телеведуча.

До слова, після того, як Ольга Фреймут залишила кар'єру телеведучої, вона вирішила написати кілька книг. Знаменитість випустила кілька книжок для дітей, а ще написала пару книг з етикету. Також Ольга створила містифіковану автобіографію, яку назвала "Де їсть і з ким спить Фреймут".

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *