Іван Дорн тимчасово йде зі сцени, щоб зайнятися кінематографом

Нещодавно вийшло інтерв'ю Івана Дорна в популярному шоу "Вечірній Ургант". Музикант, який в останні роки кардинально змінив бачення своєї творчості, знову починає новий виток, інформує Ukr.Media.

За словами Івана Дорна, прийдешній рік стане для нього періодом творчої паузи, і цей час він витратить на навчання. Так, він хоче взятися за бас-гітару, а також отримати знання у сфері кінематографа.

"Наступний альбом хочу грати на бас-гітарі. Думаю, хіп-хоп альбом повинен виглядати саме так. А ще я завжди хотів зняти кіно. Це бажання у мене триває з інститутських часів і я б хотів його нарешті здійснити. Хочу піти на курси і повчитися кінематографії. Ази я розумію, але не знаю, до чого зараз призвела сучасна техніка. Іноді мої фантазії впираються в те, що я знаю."

Також артист, який практично ніколи не говорить про особисте, розповів про сім'ю. Разом з дружиною Анастасією Новіковою вони виховують дочку Василину і сина Ваню.

"Наступний рік у мене відпустка. Я не буду виступати, не буду працювати. Хочу відпочити, я втомився. Буду вчити французьку, тому що мої діти розмовляють французькою і я хочу розуміти, про що вони шепочуть між собою. Я хочу знати, що ці малі кажуть про мене зараз!"

Більше одкровень дивіться далі у відео.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *