Грошові прикмети: що означає номінал монети знайденої на вулиці

Знайдену монету можна навіть витлумачити, як розраду від самого Бога, який, таким чином, жаліє нас і дарує віру в себе і світле майбутнє. А деякі, до речі, вважають, що піднімати гроші з землі – погана прикмета, інформує Ukr.Media.

За статистикою, люди частіше знаходять монети, ніж паперові гроші. Причина в тому, що монети – більш довговічні, ніж паперові купюри. Крім того, монета, що лежить на землі, більше привертає увагу людей.

Китайці вважають, що знайти гроші – це ознака успіху, і знайдені монети в цій країні зберігаються, як талісмани.

Якщо ви знайшли монету на вулиці, зверніть увагу на те, про що ви думали у той момент. Це може бути відповідь на ваші думки і питання, що цікавлять вас.

Монета номіналом 1

Монета номіналом 1 є ознакою нового початку, свіжих ідей і натяків на успіх, великих досягнень і прогресу. За допомогою цієї монети ангели кажуть вам, що вас чекає великий фінансовий успіх.

Монета номіналом 2

Монета номіналом 2 говорить вам про те, що не потрібно рятувати світ поодинці. Задумайтеся про партнерство, гармонію та спілкування – ці фактори можуть значно полегшити вам життя.

Монета номіналом 5

Монета із зображенням п'ятірки вказує на те, що попереду вас чекає біологічний і духовний розвиток. Це число є символом Всесвіту, досконалістю і символом божої сили. Згідно китайської віри, це число обіцяє радість, тому що воно вказує на п'ять найважливіших благословень: багатство, щастя, довголіття, здоров'я і прогрес.

Монета номіналом 10

Число десять на монеті – ознака того, що ви повинні звернути увагу на деякі речі і повірити в свої інстинкти щодо якогось важливого рішення. У вас є хороша підтримка духовного світу, і все буде вирішено належним чином!

Монета номіналом 50

Вона говорить вам про те, що намічається період підвищеної чутливості і пристрасті. Номінал містить нуль, який збільшує вібрацію числа 5 і вважається числом влади, інтуїції і високих ідеалів.

Якщо вам було самотньо, коли ви знайшли монету, це послання духовного світу, що ви не одні.

Якщо ви поспішали, коли помітили монету на землі – це ознака того, що вам потрібно трохи сповільнити темп життя і присвятити себе сім'ї.

Якщо ви турбуєтеся про фінансові проблеми, знайдена монета каже, що все буде вирішено і що люди з духовного світу, які люблять вас, посилають вам допомогу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *