“Не варто розповідати навколишнім”: За порадами мудреців, ці речі потрібно тримати у таємниці

Навіть якщо ви дуже відкрита людина, є те, що не варто розповідати навколишнім. Буває, що треба промовчати і залишити дещо в таємниці, інформує Ukr.Media.

Тут представлено сім речей, які мудрі люди радять завжди залишати при собі.

Чи маєте ви плани

Ну, наприклад, піти у неділю погуляти з дитиною у парку. Ви можете розповісти про них усім, кому захочете, і нічого особливого не станеться. А ось якщо у вас є план — за кілька років перебратися в інше місто.

Ви вже зрозуміли, що там, де ви живете, вам не вдасться досягти того кар'єрного зростання, який вам хотілося б мати. Ось про такі далекосяжні плани говорити стороннім людям не варто. Цілком можливо, що вони мають на ваш рахунок інші думки, і ці люди спробують ваші плани зруйнувати.

Нікому не розповідайте про добрі справи, які ви робите

В одному місті якось встановили пам'ятник святому. А на табличці вказано, що гроші на це зібрав колектив однієї із міських фабрик. Але це б ще нічого, міські жителі могли б дізнатися, хто попрацював, щоб місто отримало цю скульптуру. Але на цій же табличці висічено ім'я, по батькові та прізвище людини, яка цим підприємством керує. Виглядає це не добре та смішно. Добрі справи тому й добрі, що людина не вимагає за них подяки. Вона їх творить, бо так велить її серце.

Ви вмієте задовольнятися малим

Ви їсте небагато, ваша їжа проста і складається з натуральних продуктів. Ви постійно відвідуєте тренажерний зал, і щоранку робите пробіжку. Ви можете вирушити в похід у ті місця, які знаходяться далеко від цивілізації, спати в простому наметі, вмиватися з струмка. Ви ведете аскетичний спосіб життя, він вам приносить користь, ви постійно перебуваєте в гармонії з природою та зі світом. Не варто трубити про це на кожному розі. Інакше ви виглядатимете дуже дивно в очах навколишніх.

Багатьом випадають у житті випробування

Комусь — фізичні, комусь душевні. Не треба розповідати про це стороннім. Ви зробили героїчний вчинок і бажаєте всім про це розповісти? А уявіть, як ви виглядатимете, наприклад, в очах жінки, яка вас почує.

Колись вона народила хвору дитину, але залишила її, як це роблять деякі. Вона вже багато років живе з цим, доглядає хворого, зазнає страждань, коли бачить, як мучиться її дитина, але продовжує робити те, що має. Хіба це не подвиг? Хто зможе оцінити, чий вчинок більш героїчний?

Ви стали на шлях духовних знань

І відразу почали всім про це розповідати? Деякі новачки на цьому шляху так і роблять. Не варто. Ви не зможете просунутися у своєму духовному розвитку, якщо робите це не для своєї душі, а щоб заслужити схвалення навколишніх. Не треба про це поширюватись. Коли ви далеко на цьому шляху просунетеся, ви самі зрозумієте, чому про це варто було помовчати.

Ніколи не виносите сміття з хати

Так говорять про те, що відбувається у вашій родині. Це тільки ваше, особисте, те, що стосується вас та близьких. Рідні люди часто сваряться, іноді навіть розходяться з різних обставин, і більше не спілкуються. Навколишнім не обов'язково знати, що між вами сталося. Якщо ви хочете зберегти близькі стосунки, не потрібно їх обговорювати зі сторонніми. Вам поспівчувають на словах, а насправді все одно засудять.

Вам сьогодні у транспорті зустрівся хам, який наговорив багато поганих слів

Ви поспішили додому, і в подробицях розповіли про те, що сталося своїм близьким? У будинок, де повинен зберігатися світ, і де людина відпочиває душею, ви принесли весь цей бруд. Залишіть його за порогом. Несіть сюди тільки позитив і все добре, що зустрічається вам на дорозі. Так ви збережете свій будинок у чистоті.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *