Наречена вразила гостей промовою на власному весіллі. Але замість обітниці запрошені почули СМС, які викрили зраду нареченого

Дівчина влаштувала весілля, яке гості запам'ятають надовго, адже замість клятви вона зачитала листування, що розкрило справжню натуру її нареченого. Правда розбила серце нареченої, але несподівано допомогла зробити з церемонії і помилки одну з кращих вечірок у її житті, інформує Ukr.Media.

Кейсі була у відносинах з Алексом шість років. Кохання привело обох до знаменної події — весілля, яке мало відбутися влітку 2020 року.

Дівчина була у передчутті важливої події, але ніч перед весіллям змусила весь її світ перевернутися. Коли наречена відпочивала з кращими друзями у номері готелю, вона отримала несподіване СМС.

"Повідомлення являло собою серію скріншотів СМС з номера, який я не впізнала. У супровідному повідомленні просто говорилося: "Я б не одружувалася з ним. А ти?", — розповіла Кейсі.

У СМС були скріни листування Алекса з невідомою дівчиною, а також їх спільні фото. З контексту повідомлень було досить нескладно здогадатися, що хлопець і його співрозмовниця були не просто друзями.

"Останні повідомлення були написані лише кількома днями раніше. Мій мозок просто не міг зрозуміти, що відбувається. Справжність цих повідомлень не піддавалася сумніву. Я просто знала (що це правда)," — пояснила дівчина.

Перелякана таким одкровенням, Кейсі намагалася зрозуміти, що їй робити далі: дзвонити Алексу і розмовляти з ним, скасовувати весілля або не робити нічого. Зрештою, наречена вирішила не відмовлятися від церемонії і не спілкуватися з нареченим — у її голові народився інший план.

Наступного дня Кейсі, наче й нічого не було, одягла сукню і пройшла до вівтаря, де на неї чекав Алекс в оточенні родичів і гостей. Підійшовши до свого партнера, дівчина звернулася до усіх присутніх зі словами, що хлопець не той, за кого себе видає, і розпочала основну частину своєї промови.

"У натовпі прокотилася хвиля шоку, і Алекс спробував схопити мене за руки, але я опустила квіти, щоб показати телефон у себе у руці. Я прочитала кожне повідомлення, яке вона (незнайомка) мені надіслала. З кожним словом обличчя Алекса дедалі більше блідло."

Закінчила читати Кейсі вже зі сльозами на очах, а її наречений просто спантеличено зупинився, не промовивши ані слова. Потім він просто вийшов з церкви, де відбувалася церемонія, а дівчині нічого іншого не залишалося, як вибачитися перед гостями. А потім влаштувати вечірку на честь порятунку від зрадника.

"Звичайно, це було не те весілля, яке я планувала, але треба віддати належне: це була пекельно класна вечірка," — зробила висновок дівчина.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *