Дівчинка дізналася, що її нарешті офіційно удочерять. Реакцію знімали на камеру

Про який подарунок мріють діти на свій день народження? Одні про айфон, інші – про круту приставку. А ось дівчинка з невеликого містечка Атенс-Кларк, що в американському штаті Джорджія, мріяла, здавалося, про найпростішоме – про сім'ю, інформує Ukr.Media.

Ось вже більше трьох років вона, її брат і сестра жили у Деніела і Пейдж Зезулка. Більше тисячі днів дорослі були тільки опікунами дітей. Стати прийомними батьками все ніяк не виходило.

Як тільки діти, у яких не було рідних мами і тата, потрапили в будинок до Деніела і Пейдж, вони відчули любов і турботу. Дорослі робили все, щоб офіційно усиновити малюків. Однак в будь-який момент їх могли забрати і віддати або в дитячий будинок, або в іншу сім'ю. Така невизначеність сильно мучила дітей. Вони постійно перебували в пригніченому настрої і готувалися до найгіршого.

І ось після довгих днів бюрократичних зволікань, Зезулки дізналися, що стануть прийомними батьками. Це трапилося за кілька днів до дня народження старшої дівчинки. Подружжя вирішило повідомити радісну новину у святковий день. Офіційний документ про усиновлення вони загорнули в подарункову упаковку.

Коли дівчинка дістала і прочитала документ, то в першу секунду навіть не повірила своєму щастю і перепитала. Дорослі підтвердили, і тоді вона розплакалася від радості. Нарешті те, про що вона благала кожен день, збулося. Тепер вона і її молодші братик і сестричка отримали своїх батьків. Нехай і прийомні, але вони будуть любити дітей, як своїх власних.

Зворушливий момент чоловік і дружина зняли на камеру. За тиждень відео переглянуло більше п'яти мільйонів чоловік. «Ви зробили дійсно велику справу. Спасибі за те, що усиновили цих трьох дітей. Бог благословить вас і всю вашу сім'ю». «Я сама розплакалася, переглядаючи ваше відео! Ви зробили найбільший вчинок! Сім'я і любов батьків – ні з чим незрівнянні подарунки» – прокоментували користувачі Мережі.

Пейдж написала у себе на сторінці у фейсбуці наступне: «Усиновлення – це чудово. Ми бажаємо, щоб всі люди знали, що усиновлення двох і більше дітей або дітей в дорослому віці може стати самою чудовою пригодою, в якій ви коли-небудь брали участь».

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *