Дівчина, яка вважає свою фігуру ідеальною, опублікувала фото в повний зріст. Апетитна дамочка!

Стефанія Феррарио — мешканка Австралії, передає Ukr.Media. Її параметри майже відповідають ідеалам для всіх чоловіків 90-60-90, її ріст складає 173 сантиметри, груди 98, талія 69 і стегна 98 і ви не повірите… вона модель!

Стефанія працює моделлю плюс сайз і пропагує любов до свого тіла!

Дівчині всього 24 роки, а вона вже здобула свою популярність в модельному бізнесі. Найчастіше Стефанія рекламує спідню білизну і купальники, а ще вона ламає стереотипи про те, що моделі мають бути обов'язково тільки худими!

#DropThePlus і #DropTheStigma — хештегі, які Стефанія використовує майже під кожним своїм постом!

Як говорить сама Стефанія: «Моя професія – модель».

З 2016 року протягом боді-позитив, яке закликає любити своє тіло, яких би розмірів воно ні було, стало всесвітньо популярним. Саме тому інтерес світового інтернет-спільноти тепер прикутий не до худорлявих вішалок, а до так званих моделей розміру плюс.

Нещодавно світ дізнався ще про одного з таких апетитних дівчат моделі Стефанії Феррарио. Ця 23-річна спекотна красуня живе в Австралії і своїми фотографіями в пух і прах розбиває усталене думка про те, як має виглядати жіноче тіло.

Найчастіше Стефанія знімається у відвертій білизні, що як не можна краще підкреслює її сексуальні вигини, а свої фотографії дівчина активно публікує в Instagram-акаунті під хештегом #DropThePlus.

Для тих, хто не в темі, — це рух активісток, які закликають людей перестати називати великих манекенниць моделями розміру плюс.

Стефанія впевнена, що пора перестати вішати на людей будь-які ярлики, у тому числі і ганебне «модель розміру плюс». «Я знаходжу це обмеженням своїх прав і можливостей», — ділиться вона в численних інтерв'ю.

«Я зовсім не задоволена тим, що мене називають розмір плюс, але я пишаюся тим, що мене називають модель — це і є моя професія», — заявляє Стефанія. За своїми параметрами дівчина далека від знаменитих 90-60-90, але це не заважає їй бути кумиром десятків тисяч чоловіків по всьому світу.

За своїми параметрами дівчина далека від знаменитих 90-60-90, але це не заважає їй бути кумиром десятків тисяч чоловіків по всьому світу.

Зростання манекенниці 173 см, при цьому її параметри 98-69-99. Сподіваємося, її приклад змусить переглянути традиційні стандарти краси.

Наша редакція вважає, що її тіло чудово. Подивися на сексуальні форми дівчата і переконайся сам!

Деякі милуються пишними моделями, інші ж відверто їх не сприймають. Ми ж вважаємо, що на подіумі місце як худорлявим красуням, так і пишним дамам.

А ти як вважаєш? Чекаємо твоїх коментарів під статтею.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *