В Україні змінять правила перевезення тварин у поїздах

В Україні змінять правила перевезення тварин у поїздах Фото: mukachevo.net

Після скандалу, коли військового з собакою не пустили у вагон і вони їхали в тамбурі, Укрзалізниця вирішила оновити правила перевезення тварин у поїздах.

Компанія подала оновлені правила на затвердження і закликає до обговорення змін. Про це пресслужба Укрзалізниці повідомила в Telegram.

Після затвердження змін, діятимуть такі правила:

  • Буде виключено визначення “жорстка конструкція” щодо переносок: підійде сучасний рюкзак для тварин, аби з водонепроникним абсорбуючим дном.
  • Для малих тварин до 45 см у холці ми дозволимо тимчасове перебування без переноски – для здорової активності та/або сну на полиці купе.
  • Для великих собак від 45 см ми дозволимо проїзд ще й у вагонах СВ і РІЦ (RIC) за умови повного викупу купе.
  • Для великих собак в Інтерсіті+ проїзд теж стане можливим – за умови викупу всіх місць, розміщених єдиним блоком у ряду.
  • Будь-які службові собаки представників Сил оборони зможуть безоплатно їхати в усіх типах вагонів – з намордником і повідцем.

Також УЗ пропонуватиме альтернативне місце для пасажирів, які відчуватимуть дискомфорт або алергічну реакцію від сусідства з твариною.

А ще разом з UAnimals розпочинаємо роботу над соціальною кампанією, щоб закликати пасажирів без тварин більш людяно ставитися до пасажирів із тваринами. Це важливо, адже для багатьох із нас тварина є членом родини, – додали в Укрзалізниці.

Зазначається, що для впровадження правил їх має затвердити Державна регуляторна служба України, однак перед цим зміни винесуть на громадське обговорення, щоб врахувати інтереси всіх пасажирів і забезпечити комфорт кожного на борту.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *