Туристичне страхування під час війни – на часі?

Туристичне страхування під час війни - на часі?

Чи на часі купувати туристичну страховку для виїзду за кордон? Сервіс онлайн страхування KIRINS розповів деякі моменти, про які опишемо далі.

Під час війни багато українців вимушено покинули країну й знаходяться за її межами. Всі люди хворіють й потрапляють до місцевої лікарні в багатьох країнах світу розуміють, що без медичної страховки лікарня може не прийняти або поставити в довгу чергу. Через це, туристична страховка має бути в наявності у кожного українця, що перебуває за кордоном.

Чому страховка необхідна?

Як розповідають співробітники KIRINS: Важливість медичної страховки неможливо переоцінити, адже це не лише вчасне надання медичної допомоги, а й величезна фінансова підтримка для кожного українця. На сайті KIRINS можна придбати туристичну страховку з покриттям від 30 000 євро до 60 000 євро. Страхова сума може бути обрана добровільно клієнтом, або згідно вимог певної країни перебування.

Основні моменти необхідності страховки:

Туристичне страхування під час війни - на часі?

Як вигідно оформити туристичну страховку?

В реальних умовах необхідно зручно оформлювати всі види страхування, в тому числі й туристичну. Знаходячись за кордоном, в більшості випадків, не можливо отримати друкований варіант полісу. На щастя це вже не потрібно. Адже всі страховки на платформі KIRINS є електронними й оформлюються автоматично. Це означає, що цілодобово Ви можете самостійно ввести необхідні параметри та миттєво оформити собі страховий поліс.

Памʼятайте про кілька порад, щоб не переплатити за туристичну страховку:

  • Намагайтеся купувати заздалегідь
  • Обирайте додаткові опції лише за необхідності. Якщо Ви купуєте страховку на 1 рік, а спортом плануєте займатись тиждень, то краще купіть 2 окремі поліси
  • Використовуйте калькулятор страховки від KIRINS. В одному місці зібрані всі страхові компанії України. Для отримання пропозицій від них потрібно просто вказати індивідуальні параметри

Підсумовуючи матеріал можемо додати: “Не нехтуйте своєю безпекою та фінансами”. Памʼятайте, що вартість страховки дуже низька в порівнянні з лікуванням за кордоном.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *