Створено сервіс, який допоможе власникам тварин легко спланувати подорож

17:03, 11.06.2024

Завдяки новому сервісу власники тварин зможуть швидко знайти місця, де можна зупинитися з домашніми улюбленцями. А представники бізнесу – стати більш pet-friendly.

Над сервісом для подорожей із домашніми тваринами працювали корпорація Mars і портал планування подорожей Tripadvisor. Про роботу сервісу розповіли представники Tripadvisor.

Новий цифровий сервіс доступний на вебсайті та в застосунку Tripadvisor. Тут штучний інтелект допоможе власникам тварин побудувати зручний маршрут подорожі з тваринами. Маршрут будується на основі порад та відгуків інших туристів.

“Подорож із тваринами” шукають у Google понад 19 мільйонів разів на рік, і це тільки в США. За даними порталу Tripadvisor, 73% їхніх користувачів у США мають домашніх тварин, і водночас менше ніж 1% ресторанів у країні позначено як такі, де допускаються домашні тварини, – йдеться в повідомленні.

Тому розробники додали розділ із порадами для компаній, які хочуть ставати більш pet-friendly і надавати кращі послуги. Також на платформі з’явилася категорія “найбільш pet-friendly готель” – його обиратимуть відвідувачі.

Розробники впевнені, що подібний ресурс суттєво спростить життя власників тварин, які хочуть взяти улюбленців у подорож. Наразі сервіс доступний у кількох регіонах США, а незабаром його географія буде розширена на інші країни.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *