Стало відомо, в якій країні Євросоюзу її жителі вважають себе найщасливішими

Стало відомо, в якій країні Євросоюзу її жителі вважають себе найщасливішими

Громадяни ЄС цілком задоволені своїм життям загалом – Євростат.

Стало відомо, в якій країні Євросоюзу її жителі почуваються найщасливішими. Дані опитування опублікувала газета Independent з посиланням на Євростат.

Так найщасливішою країною серед країн членів блоку у 2023 році стала Австрія. Вона набрала 7,9 бала з 10 у щорічній публікації відомства про “показники якості життя”, що ґрунтується на опитуваннях, проведених у всіх країнах-членах Євросоюзу.

На другому місці опинилося одразу три країни: Польща, Румунія та Фінляндія. Вони набрали однакову кількість балів – 7,7 з 10 можливих.

Далі розташувалися: Бельгія, Нідерланди, Данія, Словенія та Чехія.

Італія, Іспанія та Франція, одні з найбільших економік ЄС, коливаються навколо середнього показника 7,1 бала. Німеччина виявилася однією з найнещасніших країн в опитуванні опинившись на передостанньому місці.

На останньому місці опинилася Болгарія. Вона набрала у 2023 році лише 5,6 балів за загальним індексом задоволеності життям.

Євростат зазначив, що складаючи рейтинг, його фахівці хотіли “зафіксувати тенденції суб’єктивного благополуччя європейських громадян”, зазначивши, що “громадяни ЄС, як правило, цілком задоволені своїм життям загалом, отримавши в середньому 7,1 бала з 10 можливих”.

У звіті вказується, що під час опитування респонденти оцінювали не тільки матеріальний добробут, а й такі фактори як рівень освіти, медицини, соціального захисту, безпеки.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *