Чому корисно тримати полин у саду – як відлякати шкідників із городу без хімії

Полин корисний для вашого саду

Полин часто зустрічається як докучливий бур’ян серед зелені та овочів на городах. Однак UAportal, дізнався, що ця стародавня лікарська рослина насправді забезпечує численні переваги та служить природним захисником.

Однією з головних причин тримати полин у саду є його здатність відлякувати широкий спектр комах і личинок. Звичайні садові шкідники, такі як попелиця, щитівка, плодожерка, морквяна муха, пилильщики та білокрилки, як правило, відлякуються присутністю полину.

Використовувати полин у саду надзвичайно просто. Щоб захистити город від можливих шкідників, розмістіть гілочки полину між рядами моркви або розмістіть їх біля капусти та інших вразливих рослин.

Читайте також: Екзотичні та вишукані: як доглядати за стреліцією у себе в саду

Для більш сильного ефекту можна приготувати настій полину. Для початку залийте 5 літрами окропу великий пучок свіжого полину і дайте настоятися протягом години.

Коли настій буде готовий, ним можна обприскувати будь-які уражені шкідниками рослини у саду. Примітно, що полин має додаткову перевагу — відлякує мурах, гусениць, плодожерок, попелиць і мишей.

Бажаєте отримувати найактуальніші новини про війну та події в Україні – підписуйтесь на наш Телеграм-канал!

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *