Як поводитися з одруженим чоловіком: кілька рекомендацій

як поводитися з одруженим чоловіком

Дівчина, що стала захопленням одруженого чоловіка, часто ловитиме себе на цій думці. Проте є одне просте правило: чоловіки бояться одружитися з коханками.

Отже, такі стосунки це втрачений період життя представниць прекрасної статі. Відразу необхідно усвідомити, що завжди будеш для нього другою.

Приміряємо роль коханки

Головне правило – треба залишатися справжньою леді та ніколи не опускатися до простої ляльки. Для справжнього чоловіка, безумовно, сім’я завжди стоятиме над стосунками на стороні.

Саме тому він має бути повністю впевненим у цих відносинах, щоб не було жодних сюрпризів та необдуманих вчинків. Дуже прикро, але можливі такі стосунки лише звичайний секс.

Крім того, для чоловіка можна стати іграшкою, яка може будь-якої миті набриднути. Якщо бажання заводити свою сім’ю немає, то такі стосунки ідеально підійдуть для представників обох статей.

Однак якщо молода дівчина, не маючи за спиною власного досвіду сімейного життя, ризикує потрапити в любовне болото, вибратися з якого дуже важко. Поведінка «Сьогодні не вийде» залишається у минулому з неодруженими.

Відмінно підійде правило трьох “завжди” – “Завжди красива”, “Завжди посміхаюся”, “Завжди у всеозброєнні”. Вміння легко управляти своїми емоціями буде гідно винагороджено.

Варто відчути себе у ролі хорошого психолога. Його інтереси відтепер ваші інтереси, навіть якщо його потаємні мрії викликають мурашки по спині.

одружений чоловік
одружений чоловік

З одруженим чоловіком важливі … розмови

Вміння говорити є невід’ємною частиною, особливо те, що він хоче почути. Не можна завантажувати його своїми проблемами. Розмови лише на абстрактні теми. Ваше життя відбуватиметься за чужим сценарієм. Критикувати його дружину безглуздо. Вона завжди свята йому.

Вільний час можна присвятити своїй зовнішності як найважливішому козиреві. Постійно тримати себе у формі, адже місце поруч із одруженим чоловіком за будь-якого необережного кроку може бути легко зайняте іншим.

Морально-моральний образ не хвилює одруженого чоловіка, який з легкістю вибачить дурість і жадібність, непостійність та примхи. Отже, поведінка з одруженим чоловіком має ґрунтуватися на принципі «не нашкодь».

Найкращим виходом не закохуватиметься в нього. Хоча це досить складно. У кожному правилі бувають винятки, і чоловік може залишити сім’ю заради коханки, але де гарантії, що через якийсь час не з’явиться «чергова» дівчина.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *