Як підключити Wi-Fi роутер до павербанка під час вимкнення світла

Під час тривалого вимкнення світла ваш Wi-Fi роутер може продовжувати роздавати інтернет. Сьогодні ми розповімо, як заживити цей пристрій від павербанка.

Wi-Fi роутер під час відключень світла можна заживити від павербанка: інструкція - today.ua

Роутер можна заживити від будь-якого павербанка, і його вибір залежить від вас. Зараз відключення світла іноді тривають по 6-7 годин, і хтозна, чи не збільшаться ці інтервали в майбутньому. Тому, якщо вам постійно потрібний інтернет для роботи, використовуйте павербанк більшої місткості.

Також важливо, щоб у вас був правильний кабель для підключення пристроїв один до одного. Перевірте порти живлення та придбайте відповідний кабель. Після цього підключайте павербанк до роутера та завжди будете з інтернетом.

Коли світло вмикають, не забувайте заряджати павербанк, щоб і наступного дня мати можливість заживити ваш Wi-Fi роутер.

Іноді для підключення до Інтернету використовуються два послідовно з’єднані пристрої. У такому разі ваш павербанк повинен бути достатньо потужним, щоб живити обидва пристрої. Але краще використовувати два сховища енергії для різних абонентських пристроїв.

Wi-Fi роутер під час відключень світла можна заживити від павербанка: інструкція

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Важливо: бажано використовувати кабель-перетворювач USB 5В/DC 9B або USB 5В/DC 12B з роз’ємом DC 5,5 мм для кожного пристрою. Якщо ви все зробили правильно, увімкніть роутери. Через деякий час, який необхідно їм для перезавантаження, пристрої почнуть роздавати інтернет, а ви – працювати, ну або просто серфити, якщо йдеться про вихідний день або відпустку.

Нагадаємо, ми вже розповідали, що більшість великих українських інтернет-провайдерів забезпечують роботу інтернету навіть в умовах відключення світла. Як користуватися інтернетом та мобільним зв’язком під час відключень електроенергії, читайте у нашому матеріалі.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *