Як дожити до 100 років: поради довгожителів

Люди, які доживають до 100 років і більше, зазвичай дотримуються певних правил, щоб зберегти здоров’я. І вони розповіли, які корисні звички допоможуть й іншим прожити довге життя.

Секрети довгожителів: від яких звичок варто відмовитись, щоб дожити до 100 років - today.ua

Відмова від шкідливих звичок

Усі довгожителі говорять про те, як важливо відмовитися від вживання алкоголю та куріння. Вони усвідомлюють згубний вплив цих шкідливих звичок на загальний стан здоров’я та тривалість життя. Тому люди, які бажають дожити до 100 років, обирають здоровий спосіб життя.

Правильне харчування

Бажаючі прожити довге життя люди, намагаються уникати нездорових звичок у харчуванні. Вони відмовляються від надмірного вживання цукру та оброблених харчових продуктів із високим вмістом жиру. Натомість вони їдять багато овочів та фруктів, цільнозернові та нежирні продукти. Це допомагає їм зберігати здоров’я довгі роки.

Секрети довгожителів: від яких звичок варто відмовитись, щоб дожити до 100 років

Активний спосіб життя

Довгожителі впевнені, що сидячий спосіб життя негативно впливає на організм. Тому всіляко уникають його, намагаючись рухатися якнайбільше. Вони займаються спортом та фізичними вправами, багато гуляють та плавають. Так вони підтримують своє тіло підтягнутим та активним.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Позитивне мислення

Люди, які прожили довге життя, говорять про важливість позитивного мислення. Оскільки стрес та негативні думки погано впливають на здоров’я. Щоб зберегти емоційне здоров’я довгожителі використовують методи зниження стресу, такі як медитації та улюблені хобі.

А раніше ми писали про українські продукти, які дуже корисні і при цьому дешеві.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *