Вибираємо між звичайним офісом та коворкінгом у Києві від Beeworking

коворкінг Київ

У сучасних реаліях вимоги до робочого простору неухильно змінюються, і з цією зміною настала ера коворкінгів. Це нове явище у бізнес-середовищі надає можливість працювати не лише ефективно, а й натхненно. Давайте розглянемо, що є coworking і порівняємо його з традиційним офісом.

Зміст

Що таке coworking

Beeworking київ
Beeworking

Коворкінг – це форма організації праці, де люди різних професій та компаній збираються у спільному просторі для спільної роботи. Це не просто офісні стіни, а ціла спільнота, де ідеї вільно обмінюються, а креативність знаходить свій шлях. Коворкінг Київ — це ваше обладнане робоче місце, яким ви можете користуватися за необхідності. Наприклад, для подання звітів, проведення конференцій, івенти Київ, виконання проекту або спільної роботи над завданням.

Формат коворкінгу не прив’язує вас до офісних стін. Ви можете орендувати його на кілька годин, днів чи місяців. Величезна перевага – це стильний інтер’єр, обладнане для роботи місце та зони відпочинку зі спортзалом, ігровою приставкою, кавоваркою та іншими «плюшками». Фрілансер може не відволікати на домашні справи або турботи, бізнес заощаджує кошти на оренді дорогих офісів, а компанія не витрачається на оренду дорогих конференц-залів, якщо має бути вебінар або презентація.

Офіс чи коворкінг ?

coworking
Beeworking

Якщо порівняти умови оренди звичного офісу та оренду коворкінгу, допустимо на сайті coworking.ua, то можна виділити кілька вагомих плюсів на користь coworking:

  • Коворкінг пропонує гнучкі умови оренди, що підходять як фрілансерам, так і великим компаніям. Офіс може виявитися менш адаптивним до сучасних потреб, вам доведеться платити щомісячну оренду та комунальні послуги, навіть якщо ви не знаходитиметеся там.
  • Коворкінг у центрі Києва дешевший, ніж оренда окремого офісу. Оренда коворкінгу в Beeworking в самому центрі столиці обійдеться в середньому 250 $, а ціна на офіс вища в 2-3 рази.
  • Вам не потрібно купувати меблі, встановлювати кондиціонер, продумувати розташування розеток. Коворкінг вже обладнаний усім необхідним для роботи.
  • Ви захищені від раптових перебоїв з елеткроенергією. У коворкінгу є генератори та новітні системи інтернету Старлінк, тому у вас всіх буде доступ до мережі.

Ну і один з найприємніших бонусів, який можна отримати від коворкінгу – це зони релаксації, де можна зняти напругу, перепочити, зайнятися спортом або. навпаки, випити чашку кави у спокійній обстановці.

Як вибрати коворкінг у Києві

Beeworking
Beeworking

Якщо ви замислюєтеся про перезавантаження робочого процесу та перехід на формат коворкінгу, при виборі потрібного місця зверніть увагу на такі моменти:

  1. Локація: Ідеально – близькість до метро та зручна транспортна розв’язка.
  2. Послуги . Перевірте, чи надається включеним в оренду. Добре, щоб у ціну входили інтернет, зони відпочинку, охорона, збирання тощо.
  3. Гнучкі тарифи: Вивчіть, на який термін надається оренда робочого місця, чи є там погодинний тариф, порівняйте умови оренди на місяць.
  4. Інтер’єр . Приємно працювати в гарному відкритому просторі зі стильними та зручними меблями, панорамним виглядом. Це піднімає настрій та дає натхнення на роботу.

Всі перелічені вище пункти в Києві ви можете отримати в коворкінгу «Beeworking». До речі, там є можливість протестувати умови та замовити пробний період. За детальнішими умовами оренди конференц залу або робочого місця переходьте на сайт coworking.ua.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *