Війна в Україні: провидиця зробила прогноз про можливу окупацію Сум

Деякі українські військові та експерти говорять про те, що російські загарбники можуть спробувати окупувати Суми. Звісно, це питання хвилює не лише мешканців цього регіону, а й інших українців. Дізнатись про долю обласного центру вирішила провидиця Айа.

Провидиця розповіла, чи зможуть росіяни окупувати Суми: “Вони стають слабшими“ - today.ua

Провідниця у Вищі виміри звернулася до своїх “помічників”, щоб дізнатися, чи зможе російська армія дійти Сум і захопити їх. Після цього Айа поділилася своїм прогнозом на YouTube-каналі “Мій світ”.

Провидиця вважає, що росіяни не мають сил і можливостей, щоб окупувати цей регіон. За її словами, окупанти з РФ вже сподівалися на власні сили і пішли у наступ на Харківському напрямку, але Силам оборони України вдалося їх зупинити.

Тому армія країни-агресора не зможе просунутися далі і шансу зайти до Сум вони не мають. Але для цього українцям треба продовжувати протистояти ворогові.

Провидиця розповіла, чи зможуть росіяни окупувати Суми: “Вони стають слабшими“

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

“У них вже немає цієї пристрасті. Вони стають слабшими. Звичайно, нам потрібно й надалі тримати свої позиції – воїнам фізично, нам енергетично. Але мені показує, що до Сум вони не зайдуть”, – поділилася Айа.

Нагадаємо, що раніше інший український астролог зробив власний прогноз щодо того, які події на території Росії допоможуть закінчити війну в Україні.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *