Війна в Україні: мольфар попередив жителів кількох міст про небезпеку

Український мольфар Макс Гордєєв розповів про те, які великі міста більше за інших страждатимуть від обстрілів російською армією найближчим часом. Він навіть припустив можливість евакуації з обласних центрів.

Мольфар назвав міста, які стануть цілями для росіян найближчим часом - today.ua

Учасник шоу “Битва екстрасенсів” порадився з вищими силами та відповів на кілька питань, що стосуються війни в Україні. Макс Гордєєв заявив, що завдяки міжнародній підтримці та успішним діям Сил оборони на півдні 2024 року може статися звільнення деяких окупованих росіянами міст, у тому числі й Маріуполя.

Однак поки що російські загарбники не дадуть нашій країні спокою. За словами мольфара, існує велика небезпека одразу для трьох обласних центрів – Харкова, Дніпра та Запоріжжя.

Мольфар назвав міста, які стануть цілями для росіян найближчим часом

“Ці міста розташовані у стратегічно важливих регіонах і можуть стати цілями для нових атак. Харків, як одне з найбільших міст на сході України, вже неодноразово зазнавав обстрілів. Дніпро та Запоріжжя відіграють ключову роль у логістиці та постачаннях української армії. Влітку 2024 року ситуація може загостритися”, – зазначив Гордєєв.

За його словами, жителям цих міст варто бути готовими до посилення заходів безпеки та навіть евакуації.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Макс також спрогнозував долю Києва найближчим часом. Він вважає, що ворог продовжуватиме спроби атакувати українську столицю ракетами. Тому киянам варто також бути уважними, як і жителям Одеси, Кривого Рогу, Миколаєва та Чернігова.

Нагадаємо, що раніше український астролог назвав точну дату закінчення війни.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *