Відмова від цукру: що буде з організмом, якщо його зовсім перестати вживати

Більшість із нас не уявляють свого життя без цукру. Щоденно ми вживаємо багато підсолоджених страв, а також упродовж дня кавуємо та чаюємо з цукром. А між іншим, повна відмова від цукру може стати для багатьох шляхом до загального оздоровлення організму та зцілення від багатьох недугів.

Що відбуватиметься з організмом після повної відмови від цукру: лікарі приголомшили змінами - today.ua

Лікар-інфекціоніст Світлана Іщенко розповіла, які зміни та в якій послідовності відбуваються в організмі, якщо повністю відмовитись від споживання цукру.

Через 2 дні

Починаються поліпшення в системі травлення. Причому зникають як запори, так і діарея. Зникає підвищений метеоризм та відчуття важкості у шлунку. Організм починає працювати ритмічніше.

У перші 2-3 дні відбувається своєрідна “ломка” – організм, що звик до цукру, потребує солодкого. Свідомість малює в уяві картини цукерок і тістечок. У цей період найважливіше – встояти перед спокусою і не зірватись.

Вже через дві доби потяг до солодкого стає слабшим. А ваші смакові рецептори починають працювати зовсім по-новому, вловлюючи ті відтінки смаків, яік раніше були вам недоступні.

“Дивно, але ви почнете відчувати смак продуктів: природну насолоду від каш, звичайних овочів і тим більше фруктів”, – каже лікарка.

Через 7 днів

Через тиждень безцукрової дієти вже стають очевидними не лише внутрішні, але й візуальні зміни. Явно покращується стан шкіри. Зменшується виділення шкірного сала, і шкіра втрачає неприємний жирний блиск.

Крім того, приблизно у цей період покращується якість сну, і ви відчуваєте  більше енергії.  

Що відбуватиметься з організмом після повної відмови від цукру: лікарі приголомшили змінами

Через 10 днів

Починається нормалізація артеріального тиску. Особливо це відчувають люди, які страждають на гіпертонію. Тиск явно знижується, це відчувається навіть без тонометра. У цей же період починає знижуватись вага.

Через 30 днів

Через місяць такої дієти зміни вже будуть помітні не лише вам, але й оточенню. Ви станете стрункішими та енергійнішими, стан шкіри поліпшиться. Якщо там були якісь висипання, то їх стане менше, або й зникнуть зовсім.

“Завжди спостерігається підвищення інтелектуальної активності. Деякі відзначають підвищення лібідо. Збільшиться кількість корисних бактерій у кишечнику, що потягне вгору імунітет”, – повідомляє Світлана Іщенко.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Через 60-90 днів

За два-три місяці такої дієти ваша вага прийде в норму. Організм втратить без будь-якої шкоди до 10 кілограмів. За таких умов не лише ваше тіло стане легким, але й навіть саме життя здаватиметься легшим, а проблеми не такими дошкульними, як були.

Нагадаємо, медики пояснили, чому людям варто щодня їсти кріп.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *