Відключення світла в Україні триватимуть: мольфар зробив прогноз

Українцям знову довелося зіткнутися з відключеннями електроенергії. Прогнози про те, наскільки довго продовжаться обмеження, різні. І мольфар Макс Гордєєв також вирішив висловити свої думки щодо цього.

Мольфар спрогнозував, наскільки затягнуться відключення світла в Україні - today.ua

Учасник проекту “Битва екстрасенсів” часто ділиться прогнозами, які стосуються війни та життя українців. Він радиться з вищими силами та розповідає про те, що чекає на громадян України. Так, він спрогнозував, яка ситуація з електроенергією чекає на жителів нашої країни найближчим часом.

За словами Макса Гордєєва, зараз в Україні складний та переломний момент. Мольфар каже, що майбутнє енергосистеми викликає багато побоювань, тому українцям варто бути готовими до тривалих відключень світла.

“Я відчуваю, що в найближчому майбутньому відключення світла в Україні продовжуватиметься через цілеспрямовані атаки на енергетичну інфраструктуру. Випадає карта “Вежа”. Ця карта символізує руйнування та хаос, що підтверджує: удари по електростанціях, підстанціях та лініях електропередач спричинять серйозні пошкодження”, – зазначив таролог.

Мольфар спрогнозував, наскільки затягнуться відключення світла в Україні

Макс додав, що удари росіян призведуть до того, що загальна потужність української енергосистеми зменшиться. Це спричинить періодичні відключення світла, особливо взимку.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Гордєєв упевнений, що проблеми з електроенергією триватимуть до кінця 2024 року, а наступного року ситуація почне змінюватися на краще. Це мольфару підказали карти.

Раніше Макс Гордєєв назвав міста, які найближчим часом стануть ціллю для російських атак.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *