Валерій Залужний та Ліна Костенко отримали нагороду від мера Києва

Мер Києва зустрівся з двома визначними українцями – Ліною Костенко та Валерієм Залужним. Віталій Кличко вручив їм нагороду за їхні заслуги – знак почесного громадянина Києва.

Валерій Залужний та Ліна Костенко отримали звання почесних громадян Києва: нагородив Кличко - today.ua

Сьогодні, 8 травня 2024 року, міський голова столиці України приїхав у гості до легендарної української поетеси Ліни Костенко. Разом із Віталієм Кличком також прибув і Валерій Залужний. Метою візиту мера та екс-головнокомандувача ЗСУ стало вручення звання “Почесний громадянин Києва” господині будинку та генералу.

Про це розповів у своєму Фейсбук Кличко. Він зазначив, що Валерій Федорович та Ліна Василівна стали “справжніми моральними авторитетами” для киян та всіх українців.

Валерій Залужний та Ліна Костенко отримали звання почесних громадян Києва: нагородив Кличко

“Ліна Василівна протягом багатьох років уособлює незламність та вільну й талановиту душу українців. Дух свободи та сміливості! Валерія Федоровича ми відзначали за його особисті заслуги під час оборони столиці та в захисті державного суверенітету і свободи України”, – наголосив мер Києва.

Валерій Залужний та Ліна Костенко отримали звання почесних громадян Києва: нагородив Кличко

Віталій Кличко також поділився фотографіями, зробленими у будинку поетеси. Підписники міського голови в коментарях під публікацією зазначили, що Ліна Костенко та Валерій Залужний точно заслуговують на нагороду. Українці привітали нових почесних киян та побажали їм усіляких благ.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Валерій Залужний та Ліна Костенко отримали звання почесних громадян Києва: нагородив Кличко

Нагадаємо, що раніше Валерій Залужний зустрівся зі своєю улюбленою українською співачкою, про що публіці розповіла сама виконавиця.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *