Що робити з холодильником при відключенні світла, щоб зберегти температуру

В Україні продовжують вимикати світло у всіх регіонах. І під час тривалої відсутності електроенергії холодильник досить швидко втрачає холод, через що продукти можуть зіпсуватися. Але є кілька способів підтримати низьку температуру.

Як зберегти низьку температуру всередині холодильника при відключенні світла - today.ua

Без електроенергії холодильник деякий час підтримує холод усередині, але згодом температура у ньому підвищується. Щоб уповільнити цей процес, українцям варто перевірити якість ущільнювачів. Якщо вони пошкоджені, їх варто замінити.

Також важливо пам’ятати, що температура повітря в кімнаті, де стоїть агрегат, може вплинути на утримання холоду всередині холодильника. Тому важливо не відчиняти вікна у спекотні дні, щоб не пускати тепло до приміщення.

Під час відсутності електроенергії не варто занадто часто відкривати холодильник і тримати дверцята відчиненими довго. Краще робити це за необхідності.

Як зберегти низьку температуру всередині холодильника при відключенні світла

Також можна використовувати додаткові охолоджувачі. У супермаркетах пропонують різноманітні акумулятори холоду для сумок-холодильників. Це спеціальні ємності із сольовим розчином, які потрібно заморожувати. Їх можна покласти на полички холодильника, що допоможе довше зберегти низьку температуру в агрегаті.

Замінити їх легко звичайними пластиковими пляшками. Слід набрати в них воду, додати по чайній ложці солі (солона вода повільніше розморожується) і покласти в морозилку. Під час відключення світла пляшки з замороженою водою потрібно покласти на одну з полиць холодильника, підклавши під неї рушник.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Коли світла немає, не варто ставити в холодильник теплі чи гарячі страви. Краще їх попередньо остудити.

Пропонуємо також дізнатися, як можна зробити холодильник із підручних засобів.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *