Прострочений шампунь: чи можна мити голову таким засобом

Як і у кожного косметичного продукту, шампунь також має термін придатності. Як знайти цю інформацію на флаконі й чи варто користуватися шампунем після цього строку?

Що станеться з волоссям, якщо мити його шампунем з вичерпаним строком придатності - today.ua

Навряд чи є багато людей, які при покупці шампуню звертають увагу на його термін придатності. Зазвичай дивляться на склад та дію косметичного засобу, а не на те, коли він стане непридатним для використання. Хоча інформація про це вказана на кожному флаконі.

Знайти дані про термін придатності шампуню, зазвичай, можна на задній або нижній частині пляшки. Символ виглядає як відкрита баночка крему з надрукованим номером. Саме це число вказує на те, скільки місяців буде придатний даний продукт після відкриття флакона.

Що станеться з волоссям, якщо мити його шампунем з вичерпаним строком придатності

Варто пам’ятати, що навіть найдорожчі та якісні шампуні мають властивість псуватися. Звичайно, після закінчення терміну придатності він не почне неприємно пахнути або не стане густішим або рідкішим. Натомість він стане менш ефективним.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Тому наносячи його на волосся, не варто боятися, що локони почнуть випадати або з’являться проблеми зі шкірою голови. Просто шампунь перестане виконувати свою функцію: він стане гірше очищати чи живити волосся.

Пропонуємо також дізнатися про те, як помити голову, щоб волосся стало більш пишним і довше зберігали свіжість.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *