Про що можуть розповісти букети у стосунках?

букети у відносинах

Є такий вислів – «мова квітів». Так от, хто досконало цю саму мову зуміє освоїти, на того чекає великий успіх на особистому фронті. Букети у відносинах для людей відіграють дуже важливу роль.

Флористи, які добре володіють технікою створення букета зі змістом, відзначають, що навіть якщо людина не знає значення квітів, то дивлячись на правильно зібрану квіткову композицію, він зрозуміє, який message таїть у собі букет.

Спробуємо пояснити значення найпопулярніших квітів

значення квітів від чоловіка
букети

Троянда. Тут дуже важливу роль відіграє колір. Червона троянда – це, без сумніву, символ кохання, пристрасті. Але також її часто дарують жінкам, яких шанують. Все залежить від оформлення букета. Одинична квітка чи романтична композиція призначається коханим. А ось стриманий букет із кількох червоних троянд часто дарують мамі, вчительці, наставниці, старшій колезі.

Жовті троянди символізують міцну дружбу, симпатію. Їх не дуже часто можна побачити у складі композиції, найчастіше у букеті представлені троянди без компаньйонів. Вважається також, що жовтий колір символізує ревнощі, тому оберемок троянд кольору жаркого сонця – це одночасно і комплемент для дами, і привід задуматися, що спричинило переживання її супутника життя.

Рожеві троянди – символ глибоких ніжних почуттів, романтичних переживань. Їх часто комбінують із білими квітами, таким чином висловлюючи щирість, захоплення, схиляння. Ну, а білі троянди – це чистота та невинність, тому саме вони найчастіше використовуються у весільному букеті.

Крім троянд, величезною популярністю користуються тюльпани. Ця весняна квітка символізує зародження всього найпрекраснішого. Якщо подарувати букет тюльпанів дівчині, це означає висловити їй щире захоплення. Якщо принести тюльпани як презент хазяйці будинку, значить побажати сім’ї багатства, процвітання та довгих років.

Хризантеми – квіти осінні, тому символізують мудрість, спокій, впевненість у собі. Але це не означає, що дарувати їх можна лише жінкам у віці. Зовсім навпаки, для юної дівчини букет хризантем стане гідним компліментом, який натякне їй на те, що вона має чудовий набір якостей, ім’я якому жіночність.

букети
букети

Айстри позначають скромність, витончене чарівність. Калли – шляхетність, іриси – спокій, мир, затишок. Нарцис прийнято вважати квіткою пристрасті, про яку не можна говорити вголос, дозволені лише натяки. Азалія – це відданість, вірність, жоржин – витонченість, лілія – розкіш.

Польові квіти теж мають власне значення. Мак символізує мрію, волошка – надію, ромашка – невинність, кульбаба – кокетство. Щоб без слів розповісти дівчині про свої почуття, потрібно просто зібрати докупи цілу композицію таких значень. Це буде найкращий і оригінальний спосіб пояснення, кожна дівчина гідно оцінить такий вчинок.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *