Портрет Кейт Міддлтон на глянцевій обкладинці розкритикували в Мережі

На обкладинці відомого глянцю з’явився новий портрет принцеси Уельської. Але шанувальники королівської родини Великої Британії розкритикували роботу художниці.

“Хто це?“: новий портрет Кейт Міддлтон на обкладинці глянцю викликав бурхливі обговорення у Мережі - today.ua

Знаменитий британський журнал про моду та світське життя Tatler вирішив присвятити обкладинку липневого випуску Кейт Міддлтон, щоб відзначити її силу та гідність. У виданні повідомили, що завершують королівський триптих новим портретом Її Королівської Високості, який створила британсько-замбійський художник Ханна Узор.

“Вона дійсно впоралася зі своєю роллю. Вона була народжена для цього. Вона тримає себе з такою гідністю, елегантністю та грацією”, – зазначила Ханна.

“Хто це?“: новий портрет Кейт Міддлтон на обкладинці глянцю викликав бурхливі обговорення у Мережі

На портреті Кейт Міддлтон зображена у довгій білій сукні з ефектною накидкою, із зібраним на потилиці волоссям та в тіарі на голові. У такому вбранні принцеса Уельська відвідувала офіційний прийом у Букінгемському палаці, коли монарша родина зустрічала президента ПАР.

“Хто це?“: новий портрет Кейт Міддлтон на обкладинці глянцю викликав бурхливі обговорення у Мережі

Новий портрет дружини принца Вільяма викликав бурхливу реакцію в Мережі. Шанувальники принцеси кажуть, що на ньому не Кейт Міддлтон, а якась інша жінка, яка зовсім не схожа на неї.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

“Цей портрет жахливий. Хто це?”, “Зовсім не схожа на неї і виглядає так, ніби у неї на обличчі шрами від опіків”, “Це намалювала дитина?”, “Який жахливий портрет красивої жінки”, “Хто це? Поняття не маю, нічого схожого з Її Королівською Високістю”, – пишуть у Мережі.

Нагадаємо, що зараз Кейт Міддлтон проходить курс хіміотерапії, щоб перемогти рак.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *