Лайфхаки досвідчених господинь: навіщо накривати листом раковину на кухні

Досвідчені господині можуть похвалитися знанням багатьох лайфхаків, які допомагають їм у приготуванні їжі чи прибиранні. І деякі з них використовують цікавий метод: перед тим, як поїхати з дому на кілька днів, вони кладуть аркуш паперу на зливний отвір у раковині. Навіщо робити цей трюк?

Навіщо досвідчені господині кладуть аркуш паперу до раковини перед тим, як поїхати на пару днів - today.ua

Часто люди, повертаючись із поїздки, відчувають, що у будинку з’явився не зовсім приємний аромат. Звичайно ж, у такі моменти розпочинаються пошуки джерела запаху. І знайти його просто – це зливний отвір у раковині.

Справа в тому, що коли люди часто користуються водою, проблема виникнення неприємного запаху не виникає. А коли цього не відбувається, рівень води в сифоні знижується і “аромати” з труб потрапляють у приміщення. І в кімнаті починає пахнути залишками їжі та жиру, які накопичилися на трубах та активно розкладаються.

Навіщо досвідчені господині кладуть аркуш паперу до раковини перед тим, як поїхати на пару днів

Щоб запобігти появі неприємного запаху, досвідчені господині перед тим, як вирушити в поїздку, кладуть на зливний отвір раковини аркуш паперу. Він створить бар’єр, який не дасть ароматам поширитись по всіх кімнатах.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Зазначимо, що з цією ж метою часто використовують і рослинну олію. Її просто наливають у слив перед від’їздом.

Пропонуємо також дізнатися про чотири місця, де не варто зберігати банківську картку.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *