Холодильник своїми руками: як зберігати продукти під час блекауту

В Україні знову відновилися відключення електроенергії, тому досить часто українці сидять без світла. І тривала його відсутність може призвести до того, що їжа в холодильнику починає псуватися. На щастя, є лайфхак, який допоможе цього уникнути.

Холодильник з підручних засобів: як зберегти продукти у разі блекауту - today.ua

Українці, у яких є сумки-холодильники, можуть тимчасово перекласти продукти, що швидко псуються, в них, якщо світла довго немає. Але що робити тим, хто поки що не обзавівся таким корисним предметом? Вони можуть зробити холодильник, який “працюватиме” за принципом випарного охолодження.

Холодильник можна зробити з двох глиняних горщиків. Слід взяти один великий, а інший менший. У той, що більше об`ємом, потрібно поставити маленький і в простір між горщиками насипати пісок. Його слід щільно утрамбувати, щоб зафіксувати горщики, та полити водою. Важливо, щоб пісок був вологим, а чи не мокрим. А в міру висихання його потрібно періодично поливати водою.

Холодильник з підручних засобів: як зберегти продукти у разі блекауту

У маленький горщик потрібно покласти продукти, які швидко псуються за кімнатної температури, і накрити їх змоченим у холодній воді рушником. Після переставити саморобний холодильник у прохолодне місце з гарним провітрюванням. Охолодження конструкції, відповідно і продуктів, відбуватиметься за рахунок випаровування води з піску.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Є й інший, більш простий спосіб зробити холодильник. Потрібно взяти коробку або дерев’яний ящик і оббити або обклеїти всередині матеріалом на основі фольги, який використовують для теплоізоляції. Разом з тим у морозилці завжди варто тримати пару пляшок із водою чи пакети з льодом. Їх потрібно покласти в підготовлену коробку разом із продуктами та щільно її закрити.

Також пропонуємо кілька лайфхаків, які допоможуть зарядити телефон без електроенергії.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *