Чим удобрити капусту після посадки в ґрунт: домашні добрива

Білокачанну капусту, як і інші овочі на грядках, потрібно удобрювати, щоб потім зібрати якісний урожай. І досвідчені городники роблять це не покупними розчинами, а самостійно приготовленими добривами.

Добриво для капусти: як приготувати натуральні засоби для збільшення врожаю - today.ua

Пропонуємо кілька рецептів корисних розчинів, які допоможуть виростити багатий урожай білокачанної капусти.

Йод

Добриво з йоду допоможе прискорити ріст капусти. Щоб приготувати його, потрібно взяти відро води на 10 літрів і додати до нього 40 крапель 5% розчину йоду. Цим розчином потрібно поливати кожну рослину – по одному літру на кущ.

Борна кислота

Цей аптечний засіб також корисний для капусти. Він прискорює ріст та сприяє зав’язуванню головок. Готується таке добриво просто. Слід розвести два грами борної кислоти у невеликій кількості води, а потім влити розчин у 10 літрів води. Після цього можна обприскувати овочі, але робити це краще або рано-вранці, або в похмуру погоду.

Добриво для капусти: як приготувати натуральні засоби для збільшення врожаю

Коров’як

Це органічне добриво корисне для багатьох овочевих культур та капусти у тому числі. Слід розвести 500 мілілітрів коров’яку 10 літрами води і вносити по одному літру суміші, що вийшла, під кожну рослину.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Дріжджі

Дріжджі активно використовуються городниками для підживлення овочів. Капуста активніше зростатиме, якщо поливати її розчином зі 100 грам дріжджів, 5 грам цукру, розведених у 500 мілілітрах води. Після цього розчин потрібно влити в 10 літрів води і добре перемішати, а потім один літр розчину розбавляти 10 літрами води і поливати капусту.

Нагадаємо також рецепти корисних добрив для огірків, які пришвидшують зростання овочів.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *