Чому вірити обіцянкам колишніх не можна: погляд психолога

розставання

обіцянки колишніх

Розлучення – це завжди важко, навіть якщо рішення здається спонтанним. Насправді, на цей момент ми вже давно приходимо внутрішньо, задовго до фінальної точки.

Кожен з нас має досвід минулих стосунків, де нас не чули. Згадайте, коли вас щось дратувало, ви говорили про це коханій людині, а у відповідь чули лише: “Угу”. Скільки разів ви повторювали те саме, але нічого не змінювалося?

Психологи стверджують, що повторювати те саме марно. Вас чують з першого разу, просто людина не хоче змінюватись. Він сподівається, що вам набридне його пиляти, і ви змиритеся.

У результаті ви опиняєтеся перед вибором: упокоритися або піти, щоб зберегти спокій.

Зміст

Чому не можна вірити обіцянкам колишніх?

В одному з подкастів цю тему торкнувся гіпнотерапевт Jim Curtis. Він говорить про те, що якщо ваш колишній партнер намагається повернути вас, обсипаючи порожніми обіцянками змінитись, стати кращим, ніколи не завдавати вам болю, обдаровуючи увагою та подарунками, не варто піддаватися.

Довіряти такій людині не можна.

обіцянки колишніх
обіцянки колишніх

Насправді цей розрив швидше за все був йому на користь, ніж вам. Адже якщо він здатний на такі зміни, чому не зробив цього раніше, коли ви його просили та вірили у його зміни?

Вірити колишнім, особливо в ті обіцянки, які вони раніше ігнорували, дуже ризиковано .

Звичайно, людина може змінитися, “прокачати” себе емоційно, але чи не краще, щоб ці зміни оцінив хтось інший, а не ви знову граючи в “російську рулетку” своїми почуттями.

З кожним новим партнером ми змінюємося, навчаємось на своїх помилках та будуємо майбутнє, спираючись на досвід минулого. Час стирає з пам’яті болючі моменти, і іноді ми готові дати колишнім шанс. Але чи є у цьому сенс?

Надії, що покладаються на людину, часто марні. Повертаючись у відносини, які вже були в минулому, ми ризикуємо зіткнутися з тими самими проблемами. Гірка правда.

Що ж робити?

  • Чи не піддавайтеся на маніпуляції. Колишній партнер може використати почуття провини, жалості, тугу за минулим, щоб повернути вас.
  • Слухайте себе. Якщо ви відчуваєте, що не готові до відновлення стосунків, не йдіть на поводу у почуттів.
  • Пам’ятайте про свої цінності та потреби. Не дозволяйте нікому знецінювати їх.
  • Цінуйте себе. Ви гідні щасливих та здорових стосунків, де вас любитимуть, поважатимуть та чутимуть.

Замість чіплятися за минуле, рухайтеся вперед. Побудуйте відносини, засновані на взаємній повазі, довірі та любові.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *