Блокування вкраденого смартфона: як здійснити його на відстані

Якщо ви втратили свій девайс, то, перш за все, слід подбати про блокування вкраденого або загубленого смартфона. Це можна зробити віддалено, але для цього вам знадобиться допомога вашого мобільного оператора.

Спеціалісти розповіли, як здійснити блокування вкраденого або загубленого смартфона - today.ua

Втрата смартфона – неприємна річ. Адже деякі девайси коштують дуже дорого. А дехто взагалі бере їх у кредит і потім виплачує їхню вартість упродовж кількох місяців. Однак іще більша прикрість – втратити гроші на своїх рахунках через доступ, який отримає той, кому дістався ваш смартфон. Отже найперше, що слід зробити, якщо девайс втрачено, це його заблокувати.

Як здійснити блокування вкраденого смартфона: алгоритм дій

Перш за все, слід знати, що процесу блокування має передувати звернення до поліції. Поки ви не заявили в поліцію про втрату смартфона, ніхто його не блокуватиме.

Після того слід зателефонувати до свого оператора зв’язку та повідомити про втрату смартфона і попросити якомога швидше його заблокувати. Якщо цього вчасно не зробити, то викрадач зможе використати ваш девайс на повну котушку. Наприклад здійснити з нього кілька дорогих дзвінків, або ще гірше – увійти до ваших банківських додатків і викрасти ваші заощадження.  

Зателефонувавши до свого мобільного оператора, попросіть його повідомити вам ідентифікаційний номер вашого смартфона (IMEI). Цей номер слід передати поліцейським.  

Спеціалісти розповіли, як здійснити блокування вкраденого або загубленого смартфона

Можна також виявити локацію, в якій наразі перебуває втрачений вами девайс. Для цього слід застосувати одну з таких функцій:

  • “Знайти iPhone”;
  • “Знайти мій пристрій” (Android);
  • SmartThings Find (Samsung Galaxy).

З допомогою цих функцій ви зможете побачити місце на карті, в якому зараз знаходиться ваш смартфон. Також за допомогою функції “Знайти” можна заблокувати смартфон, використавши PIN-код.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

І якщо надії на повернення смартфона немає, то обов’язково дистанційно видаліть із нього усі ваші дані, яким небажано потрапляти у сторонні руки.

Нагадаємо, спеціалісти також назвали грубі помилки при зарядці смартфона. Чого не слід робити, щоб продовжити життя батареї.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *